Yazıda Neler Var?

Festival organizasyon şirketleri alanında deneyim sahibi olan FA Organizasyon, bu yıl 13.’ sü düzenlenen Yalova Altınova Belediyesi Kültür Festivali’nde yerini alacak!

 

Tüm Türkiye’de festival organizasyonlarını büyük başarı ile gerçekleştiren FA Organizasyon; Yalova Altınova Festivali ile Yalova Bölgesi’nde güçlenmeye devam ederek, bu yıl da Yalova İli Altınova Kültür Festivali’ nin sorumluluğunu üstlenmiştir. Muhteşem bir organizasyon çalışması ile bu yılda festivale katılacak herkese muhteşem dakikalar geçirecekleri bir ortam hazırladık. Organizasyon şirketleri arasında en profesyonel çalışmalara sahip olan FA Organizasyon, Türkiye’de ve yurt dışında festivallere damgasını vurmaya devam ediyor.

 

Her yıl olduğu gibi; bu yıl da eğlencenin doruklarda yaşanacağı bir festivalle karşınızda olacağız. Altınova Belediyesi 13. Kültür Festivali 28 Temmuz 2019 Pazar günü gerçekleşecektir. Bu büyük organizasyonda FA Organizasyon işbirliği ile Altınova Kültür Festival’inde yer alacak sanatçılar;

 

Hülya Polat

Karadeniz Müziği’ nin ve Türk Halk Müziği’nin en güçlü seslerinden olan,kendine has yorumu ve duruşu ile Tüm Türkiye’nin gönlünde yer etmiş ünlü sanatçı Hülya Polat; 28 Temmuz’ da Yalova İli Altınova Belediyesi’nde  gerçekleşecek kültür festivalinde sevenleri ile buluşacak. En güzel, en hareketli türküleri ile festivale renk katacak; en duygusal Karadeniz slow müzikleri ile de bu festivalde yüreğinize dokunacaktır. Türk Halk Müziği ve Karadeniz Türkülerine hayran herkesin,  Yalova Festivali’nde yerini alarak bu muhteşem geceyi kaçırmamaları gerekmektedir.

 

Orhan Ölmez

Tüm Türkiye’nin hayran olduğu, Türk Halk Müziği’nin en güçlü yorumcularından olan Orhan Ölmez’ de 28 Temmuz’da Yalova İli Altınova Belediyesi Kültür Festivali’nde yerini alacak. Bu muhteşem geceye damgasını vuracak türküleri, slow şarkıları ile gönlünüzde ve zihninizde unutulmayacak anlara imza atacaktır. Orhan Ölmez ile duygu dolu bir gece yaşamak isteyen tüm türkü severleri 28 Temmuz’da Altınova Kültür Festivali’ne bekliyoruz. Hareketli türküleri ile de sizlere çok eğlenceli anlar yaşatacak olan değerli Türk Halk Müziği yorumcusu Orhan Ölmez sizleri sesine ve yüreğine bir kez daha hayran bırakacak.

 


FA Organizasyon’u Tanıyın

Yurt içinde ve yurt dışında aralıksız şekilde organizasyon çalışmaları yürüten ve İstanbul Organizasyon şirketleri arasında deneyim sahibi FA Organizasyon; sanatçı organizasyonları, festival organizasyonları, düğün organizasyonları, kurumsal organizasyonlar, dernek geceleri, orkestra grupları, alternatif etkinlikler, sanatçı menajerliği, ses & sahne & ışık sistemleri ve muhtelif organizasyonları üzerine pazar payına sahip organizasyon firmasıdır.