İstanbul etkinlik ajansları arasında yer alan FA Organizasyon, sanatçı organizasyonları konusunda ayrıntılı bilgiler verdi!

 

Sanatçı organizasyonları, genel kapsamda konser organizasyonları olarak da bilinmektedir. Oldukça geniş bir alana sahip sanatçı etkinliklerinde ihtiyacınız olan profesyonel çalışmanın doğru adresi elbette FA Organizasyon!

 

Sanatçı Organizasyon Çalışmalarında Neden FA Organizasyon?

Konser organizasyonlarında koordineli bir çalışma gerekmektedir. Bu kapsamda iyi bir sonuca varabilmek için mutlaka işinde profesyonel bir organizasyon şirketi ile çalışmak gereklidir.

 

FA Organizasyon; sanatçı organizasyonları üzerine hizmet verdiği her noktada, başarılı bir çalışma ortaya koymaktadır. Şirketimiz etkinliklerinizde ihtiyaç duyacağınız;

► Ses & sahne & ışık sistemleri,
► Trust,
► Lazer,
► Görüntü hizmetleri,
► Podyum kurulumu,
► Canlı müzik, orkestra ve DJ hizmetleri,
► Ücretsiz organizasyon danışmanlık hizmetlerinde etkin çözüm oluşturmaktadır. Kuruluşumuz aynı zamanda bütün bu hizmetleri sizler için profesyonel şekilde yerine getirmektedir.

 

Sanatçı Organizasyonları İçin Konsept Önemlidir!

Sanatçı organizasyonları için belirleyici etken, etkinliğin düzenlenme sebebidir. Çalışmanızda seçeceğiniz müzik tarzı konseptinize uygun olmalıdır. Kurumsal toplantılar için uygun görülen sanatçı etkinliği ile gençlik festivalinde yapılan sanatçı etkinliği arasında müzik tarzı farklılığı yaşanmaktadır. Hedef kitleye doğru hitap edebilmek için, net seçim yapmakta fayda vardır. Bu kapsamda konsepte uygun tercih edilecek müzik tarzları şu şekilde de sıralanabilmektedir:

 

► Belediye Festivalleri

Belediye festivalleri daha çok yöresel eğlenceleri de bünyesinde barındırdığı için, seçilen ünlü sanatçı yine o yöre halkının müzik kulağına hitap etmelidir. Bu sayede yüksek katılım sağlanarak organizasyon düzenlenme amacını yakalamış olur. İç Anadolu Bölgesi belediyelerinde düzenlenecek festivallerde Orhan Hakalmaz, Orhan Ölmez gibi Türk Halk Müziği’nin güçlü yorumcularının sahnede yer alması güzel bir hatıra bırakacaktır. Karadeniz belediyelerinde gerçekleşecek bir festivalde ise Resul Dindar ya da Karmate gibi isimlerin tercih edilmesi müzikseverler tarafından hoş karşılanacaktır.

 

► Okul Festivalleri

Okullarda yılsonu kutlamaları ve mezuniyet törenlerinde gençliğe hitap edecek bir konsept söz konusudur. Bu konsepte uygun tarz seçimi ise Rap müzik, Pop müzik ya da Rock müzik şeklinde olabilir. Gençlik festivalinde; Canbay & Wolker, Sagopa Kajmer, Ben Fero, Reynmen, Demet Akalın, Ece Seçkin gibi ünlü isimlerin sahnede yer alması beklentiler arasındadır. Özellikle genç kuşağa hitap edecek sanatçı seçimleri ile öğrencileri yakalamak ve güzel bir iz bırakmak mümkündür.

 

► Kurumsal Etkinlikler

Dernekler, sendikalar, kurum ve kuruluşların; kutlama ve gala gecelerinde, açılış törenlerinde tercih edeceği sanatçılar misafirleri ağırlamak açısından önemlidir. FA Organizasyon; Türk Sanat müziği, Arabesk ve Fantezi müzik, Türk Halk müziği, Pop ve Özgün müzik dalları olmak üzere pek çok sanatçıyı etkinliğinize dahil etmek amacıyla çalışmalar sürdürmektedir. Şirketimiz; Bendeniz, Serkan Kaya ve Ferman Toprak gibi ünlü sanatçılarla işbirliği geliştirerek misafirlerinizin güzel dakikalar geçirmesini sağlamaktadır.

 


Projenize; dans gösterileri, alternatif görsel etkinlikler ve sanatçı performansları ile ayrıcalık katmaya ne dersiniz? O halde, sıcak bir çay eşliğinde samimi bir organizasyon danışmanlığı için haydi tanışalım 🙂

Hemen arayın ► +90 212 212 11 66

Veya web sitemizi ziyaret edin ► http://faorganizasyon.com.tr