FA Organizasyon, festival organizasyonlarında hazırlık aşamasından bitimine kadar bütün çalışmaları profesyonel şekilde yürütmektedir!

 

Festivallerin uygulamadaki başarısı her zaman için organizasyonun başarısına eşittir. Festivaller özellikle son dönemlerde; insanların negatif enerjilerini atacakları, eğlencenin zirveye ulaşacağı projeler olarak bilinmektedir. Bu nedenle, insanların eğlenmeye gönüllü olarak gelecekleri festival alanlarında, kusursuz bir çalışma ve festival organizasyonu şarttır. O halde, sorumluluğunu aldığımız her festivalin hitap edeceği kesime en iyi şekilde ulaşmak adına yürüttüğümüz çalışmalarımızı aşağıdaki gibi kısaca tanımlayabiliriz:

 

1. Festivallerde Sanatçı Organizasyonu

FA Organizasyon olarak; organize edilecek festivallerde, katılımcılarının tamamına hitap eden bir eğlence anlayışı ile hizmet sunmaktayız.  Festival tarihi ve yeri netleşen organizasyonlarda, menajerliğini üstlendiğimiz geniş bir sanatçı portföyü ile karşınıza çıkmaktayız. Talebe yönelik olarak seçilen sanatçı ile festivalde sizleri buluşturmaktayız. Festival organizasyonlarımız, hayallerinizdeki sanatçı ile sizi buluşturacak çok iyi bir fırsat haline gelecektir.

 

2. Festival Yeri Organizasyonu

Festivalin yapılacağı alan organizasyonun en üst seviyede başarıya ulaşması için oldukça önemlidir. Özellikle sahne ışıklandırması ve ses sistemi festivallerde en can alıcı noktalardır. Bu nedenle festival yeri organizasyonlarının tamamında ses sistemleri ile sahne ışıklandırmaları profesyonel ekiplerimizce kurularak, sorunsuz şekilde kullanıma hazırlanmaktadır. Sahnede gözü yormayacak şekilde seçilmiş ışık sistemi ile ses tonu net ve kesintisiz olan ses sistemi kullanılmaktadır. Böylelikle festivalin sonuna kadar mükemmel bir çalışma ortaya çıkarılmasını hedeflemekteyiz.

 

3. Festival Reklam Organizasyonu

Festivalin yapılacağı bölgede ya da daha geniş bir alanda festival reklam organizasyonunu da şirketimiz yönetmektedir. Festival içeriği, yeri ve tarihine ait ayrıntılı görseller ile festival hazırlık aşaması tamamlanmaktadır. Bu aşamada, afiş tasarımı ve görsellerin hazırlık işlemlerini de takip etmekteyiz.

 

4. Festival Organizasyonu İçin Festival Danışmanlığı

“Festival boyunca planlı ve programlı bir çalışma en iyi sonuca ulaştıracaktır.”Bilinci ile çıktığımız bu yolda, her projede baştan sona işimizi takip etmekteyiz. Festival boyunca ulaşım ve konaklama konusunda da destek hizmeti sunmaktayız. Planlama ve uygulamada en ufak bir aksaklığa müsaade etmeden profesyonel ekiplerimizce bol eğlenceli bir festival organizasyonunda FA Organizasyon farkını ortaya koyarak, işimize imzamızı atmaktayız.

 


Festival organizasyonları hizmetlerini incelemek için tıklayın

FA Organizasyon ile iletişime geçin ► +90 212 212 11 66