Yazıda Neler Var?

Türkiye’nin ilk ve tek vegan festivali olma özelliğini Didim Vegan Festivali, FA Organizasyon’un da katkılarıyla gerçekleşiyor!

 

Düğün organizasyonları, kurumsal etkinlikler ve festival organizasyonları alanında çalışmalar sürdüren FA Organizasyon, bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek Didim Vegan Festivali (Didim VegFest)’in festival organizasyonu çalışmalarını üstlendi.

 

Müzikseverlerin beğenisini karşılayacak eserleri dinleyenlerle buluşturan orkestra gruplarımızdan Artsekro Orkestrası’nın solisti Pınar Keleş te Vegan Festivali’nde yerini alacak.

 

Alternatif etkinlikler hizmetimiz altında dans gösterileri, çeşitli atölye etkinlikleri ve workshop etkinliklerinin de yer alacağı festival organizasyonunda, Grup Eflatun, Pamela, Dolunay Obruk ve Derya Uluğ gibi başarılı pek çok isim müzikseverlerle buluşacak. 19 Nisan Cuma günü başlayacak olan etkinlik, 22 Nisan Pazartesi günü sona ererek 4 gün boyunca devam edecek.

 

Etkinlikte hangi isimlerin yer alacağı ile ilgili etkinlik takvimi ve birçok detayı Didim Vegan Festivali’nin sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz. Daha fazla etkinlik ve daha fazla organizasyon ile kendinizi dinamik hissetmek için FA Organizasyon’u takip etmeye devam edin…

 

Vegan nedir? Vegan ne demek?

Veganlık ya da veganizm, bazı nedenlerle hayvan kökenli gıdaları ve diğer hayvansal ürünleri kullanmayı reddetme. Bazen “sıkı vejetaryenlik” diye de adlandırılır. Vegan kişiler, hayvan kullanımı yoluyla elde edilen gıdaları, giyecekleri ve diğer tüm yan ürünleri kullanmayı reddetmektedir.