Festival organizasyon firmaları arasında yer alan FA Organizasyon, bu yıl 66. sı düzenlenecek olan Darende Belediyesi festivalinin çalışmalarını üstlendi!

 

17 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek 66. Darende Geleneksel Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivali, saat 19.00’da Darende Güreş Sahası’nda yapılacak. Ünlü Türkücü Ali Kınık ve en iyi Pop müzik sanatçılarından Mustafa Ceceli’nin sevilen şarkılarıyla müzikseverlerle buluşacağı Darende Belediyesi Festivali’nin sunuculuğunu ise Melis Küçüköner üstlenecek.

 

Darende Belediyesi ve FA Organizasyon iş birliğinde düzenlenen festivalde, müzikal organizasyonların yanı sıra güreş etkinlikleri de yer alacak. Güreşler bu yıl 13-18 Ağustos tarihleri arasında yapılacak etkinlikler ile devam edip 18 Ağustos Pazar günü son bulacak.

 

İstanbul organizasyon firmaları arasında yer alan FA Organizasyon; kurumsal organizasyonlar, düğün organizasyonları, alternatif etkinlikler, sanatçı menajerliği, orkestra grupları alanında çalışmalar sürdürüyor. Öte yandan Doğu Anadolu festivalleri alanında da sektörün öncü kuruluşu olmaya devam ediyor…