Alternatif etkinlikler konseptimiz kapsamında faaliyet gösteren canlı heykel ekibimiz, Abana Belediyesi ile buluşmak için sabırsızlanıyor!

 

Bu yıl 35’incisi gerçekleşecek Abana Kültür, Sanat ve Deniz Şenlikleri Festivali, 2-3-4 Ağustos’ta (Cuma, Cumartesi, Pazar) yapılması bekleniyor. Türk Pop müziğinin başarılı sanatçılarından Betül Demir, Buray, Eser Kabaali ve pek çok ünlü ismin müzikseverlerle buluşacağı etkinlikte, FA Organizasyon canlı heykel ekibiyle yerini alacak.

 

Canlı Heykel Konseptlerimizden Hangisi Yer Alacak?

Alternatif görsel etkinliklerimiz ile farklı bir renk katacağımız festivalde; keman şovların yanı sıra, ressam canlı heykel ve havalı canlı heykel ekibimiz de Abana halkı ile buluşacak.

Festival organizasyon şirketleri konusunda deneyim sahibi olan FA Organizasyon, belediye etkinlikleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

 

Gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın!

 


Alternatif Etkinlikler İştirakimiz Hakkında

Farklı coğrafyalardaki hizmetleri ülkemize kazandırmak amacıyla alanında uzman kişilerle bir iş birliği sürdüren FA Organizasyon, alternatif etkinlikler çalışmalarıyla izleyicilere görsel bir şölen sunmaktadır. Dans ve görsel şovlar, workshop etkinlikleri, havai fişek gösterileri, lazer şovlar ve canlı heykeller gibi pek çok faaliyete ilişkin profesyonel çözümler sunan FA Organizasyon; kurumsal etkinlikler, balo organizasyonu, düğün organizasyonları ve festival organizasyonları konseptine ilişkin proje bazında dikkat çeken çalışmalar yürütmektedir.