Organizasyon şirketleri konusunda deneyim sahibi FA Organizasyon, Yunanistan’ın 19. Kiraz Festivali etkinliğine sanatçı desteği sağladı!

 

Adeta yazın müjdecisi olan 19. Kiraz Festivali organizasyonu, 2 Mayıs’tan 4 Mayıs’a kadar Yassıköy (Iasmos)’de gerçekleşecek. Etkinlik sahnesinde yer alacak isimler arasında Ümit Sayın, Nuray Selim, Lara, Beste Yoltay, Gam Teli ve orkestra grubumuz Artsekro Orkestrası bulunacak.

 

Kiraz Festivali Sahne Alacak Sanatçılar

Türkçe müziğe duygusal şarkılar kazandıran Ümit Sayın, 3 Mayıs’ta dinleyenleriyle buluşacak. Pop müziğin kadife sesli yorumcusu Nuray Selim, 4 Mayıs’ta sevilen şarkıları seslendirecek. Geçen günlerde yeni single projesi ‘Çık Gel’i yayınlayan Beste Yoltay, 3 Mayıs akşamı müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Son albümü ‘Bi Sana’ ile hayranlarından güzel geri dönüşler elde eden Lara, 4 Mayıs’ta Yassıköy halkı ile sevilen şarkılarını paylaşacak. Ayrıca başarılı müzik grubu Gam Teli, 3 Mayıs’ta sahnede yerini alarak güzel eserler seslendirecek.

 

Öte yandan organizasyon boyunca her gün sahnede yerini alacak olan orkestra grubumuz, Artsekro Orkestrası geniş repertuvarı ile 19. Kiraz Festivali organizasyonunda müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

 

Türkiye organizasyon firmaları alanında hizmet vererek, nitelikli iş gücünü yurt dışına taşıyan markamız FA Organizasyon, yurt dışında da hizmet veren bir Türk firması olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyor. Her yıl gerçekleşen Yunanistan Kiraz Festivali organizasyonunu üstlenen FA Organizasyon, ayrıca organizasyon şirketleri İstanbul olmak üzere birçok noktada önde gelen kuruluşlardan biri olmaya devam ediyor…